Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/users/web-1605/WWW/www.pootavstitrubaci.cz/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2419 Návštěvní kniha – Pootavští trubači

Pootavští trubači

Webová prezentace souboru Pootavští trubači

Zde nám můžete zanechat Váš vzkaz.

1 Komentář

  1. St. Toman

    Přátelé, kamarádi, veliký dík vám všem, co jste přijeli k nám do Štětic a svým vystoupením umocnili sílu duchovního zastavení při svatohubertské mši sv. Moc si toho vážím a jsem opravdu velice rád, že jsme se potkali, poznali a že naše již šestiletá spolupráce, mohu-li to tak nazvat, je doufám založena na oboustranné spokojenosti. Rovněž tak je krásné, že s vámi spolupracuje Chrámový pěvecký sbor z Katovic. Bez vás obou by zážitek nebyl takový, jaký vždy bývá a účastníci mše by tudíž byli o moc ochuzeni. Vůbec si nevymýšlím, neboť ta děkování odcházejících návštěvníků jsou opravdová a vřelá. Vždy čekám na úvodní skladbu “ vábení sv. Huberta“. To je tak zvláštní melodie a podání jí, že člověku vyskočí husí kůže na rukou a něco příjemně krásného ho lechtá po zádech.
    Přátelé, ještě jednou vám všem děkuji a věřím, že dá-li Bůh a budeme všichni živi a zdrávi, že se za rok opět setkáme u nás ve Štěticích u kapličky sv. Huberta a že se budeme opět znovu moci zaposlouchat do krásných tónů svatohubertské troubené a zpívané mše sv.
    S úctou St. Toman

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *