Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/users/web-1605/WWW/www.pootavstitrubaci.cz/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2419 Eurogym 2016 – Opening ceremony – Pootavští trubači

Pootavští trubači

Webová prezentace souboru Pootavští trubači

44

EUROGYM – Evropské setkání sportovní mládeže, které se koná jednou za dva roky. Po Švédském Helsingborgu zamířilo do jihočeské metropole letos v letě několik tisíc nadšených sportovců z celé Evropy na jubilejní, již desátý ročník.

Soubor POOT se stal oficiálním partnerem již v roce 2014, kdy pro tuto akci připravil a nahrál znělku ,, K Budějicům cesta“.

19. 7. letošního roku vystoupil před zaplněným náměstím Přemysla Otakara II. na slavnostním zahájení a Linkovou korunovační fanfárou č. 1 odstartoval dvouhodinovou strhující sportovní, artistickou a taneční show ,, Opening ceremony“ v Českobudějovické Budvar Aréně. Tímto dal na jevo, že někteří čeští myslivci nehodlají postávat pouze ,,při zdi“ a čekat odkud přiletí další uštědřený pohlavek, a naopak ukázal, že jsou součástí veřejného dění.

http://pootavstitrubaci.cz/eurogym-2016/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *