Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/users/web-1605/WWW/www.pootavstitrubaci.cz/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/Tribe/Main.php on line 2397 1. trubačský ples Pootavských trubačů – Pootavští trubači

Pootavští trubači

Webová prezentace souboru Pootavští trubači

1. trubačský ples Pootavských trubačů

P1160204

Dne 28. 1. 2017 se ve Strakonické sokolovně konal první ples Pootavských trubačů, nazvaný ,,Trubačský“ . K tanci vyhrávala výborná příbramská kapela Dynamic Band. Velmi působivé bylo vystoupení dudáckého uskupení Ireny Novotné z Katovic. Vítání a slavnostní zahájení proběhlo v režii Pootavských trubačů a jejich hostů, kterými byli Lobezští trubači, Trubači Oms Domažlice a bratrský soubor Povltavští trubači.

Jednotlivé soubory se návštěvníkům představili v krátkých trubačských vstupech v průběhu celého večera. Nechyběla ani bohatá zvěřinová tombola, ve které byl, jako první cena, král našich lesů, dospělý jelen lesní.  Tato zdařilá akce byla vemi kladně přijata laickou veřejností možná právě proto, že byla připravena lidmi, kteří to dělají rádi a s láskou, a přispívají tak nemalou měrou k rozvoji naší myslivosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *